ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

31.05.2021 / 15:19

Боржники ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»: які міста потрапили до антирейтингу

Майже 28% споживачів природного газу мають заборгованість перед ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Загальна сума боргу сягнула 405 мільйонів гривень, а понад 100 тисяч клієнтів компанії від початку року жодного разу не сплатили за газ.
Найчастіше ухиляються від сплати рахунків жителі великих міст:

- Дніпро (71 млн грн боргу)
- Кривий Ріг (41 млн грн)
- Кам’янське (понад 33 млн грн)
- Нікополь (більше 10 млн грн)
- Новомосковськ (5,3 млн грн).

Традиційно по закінченню опалювального сезону тенденція заборгованості за комунальні послуги йде на спад. Але є боржники, які систематично порушують договірні відносини. Ці громадяни сприймають законодавчу заборону нараховувати пеню та відключати газопостачання як можливість ігнорувати платіжки. Але карантин у жодному разі не звільняє від необхідності розраховуватися за використане блакитне паливо.

Працівники ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» постійно тримають зв'язок із несумлінними споживачами, надсилають їм листи-попередження з проханням погасити заборгованість. У разі ігнорування боргів, на злісних неплатників чекають судові позови. Крім того, у компанії наголошують: субсидіанти, які тривалий час не сплачують за використаний газ, ризикують залишитися без державної допомоги.

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 2015 року є надійним постачальником природного газу для промислових і бюджетних установ, релігійних організацій та понад одного мільйона побутових споживачів. Компанія дійсно дбає про своїх клієнтів, адже не лише гарантує безперебійне постачання газу, а й надає якісні сервіси.
У компанії дякують тим споживачам, які не накопичують борги і сумлінно платять за використане блакитне паливо.

Стати клієнтом Змінити тариф