ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

02.06.2021 / 10:13

«Дніпропетровськгаз Збут» забезпечує підприємців і газом, і електроенергією

Протягом п’яти років ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» піклується про стабільне постачання газу у домівки понад мільйона побутових споживачів, промислових і бюджетних установ, релігійних організацій. Віднедавна товариство активно продає малому та середньому бізнесу й інший продукт – електроенергію.

Аналізуючи сучасний ринок, спеціалісти компанії роблять висновок, що клієнтам важливо отримувати ресурс лише у надійного постачальника, який працює на ринку не перший рік та має беззаперечний авторитет. Тому вже майже 80 підприємств регіону обрали ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» як постачальника не лише газу, а й електроенергії.

Окрім зручних сервісів, знижок, консультацій менеджера та ряду інших переваг, у товаристві розробляють персональні комерційні договори для кожного клієнта.

«Як відомо, нині вартість енергоресурсу визначають ринкові механізми і обсяги споживання, а не фіксовані тарифи. Тому фахівці практикують у своїй роботі індивідуальний підхід до розрахунку ціни і пропонують пакетну пропозицію щодо купівлі і газу, і електроенергії. У чому ж переваги придбання комплексного продукту? В першу чергу, це економія коштів, адже компанія у такому випадку пропонує знижки. По-друге, раціональне використання часу, бо підприємство буде обслуговуватися з двох питань у одного менеджера», — підкреслила начальник відділу продажів юридичним особам ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Аліна Ольховікова.
Якщо ви є власником бізнесу і плануєте змінити постачальника електроенергії, пишіть на електронну адресу ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» zbut@dpgaszbut.104.ua або дізнавайтесь деталі приєднання за телефоном 0675542610.

Стати клієнтом Змінити тариф