ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

01.01.2016 / 10:20

Як дізнатись про якість газу

Жителі Дніпропетровщини користуються природним газом, який за своїми фізико-хімічними параметрами відповідає усім вимогам ГОСТу 5542-87.

Приймання природного газу газотранспортні компанії ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Криворіжгаз» та ПАТ «Дніпрогаз» здійснюють з магістральних газопроводів через ГРС, які належать газотранспортним та газовидобувним підприємствам. Тож компанії не впливають на якість природного газу, а лише здійснюють контроль за його якістю.

Представниками хімічної лабораторії підприємств здійснюється регулярний контроль фізико-хімічних показників газу згідно з затвердженим графіком на газорегуляторних пунктах (ГРП) та газорозподільчих станціях (ГРС. Результати досліджень оформляються у вигляді сертифікату якості газу за підписом начальника лабораторії та зберігаються протягом одного року.

Споживачі природного газу Дніпропетровської області можуть ознайомитися із копіями протоколів якості газу, які розміщені у відкритому доступі на дошках оголошень у кожному газовому господарстві області. Також, ця інформація щомісяця друкується в обласній газеті «Зоря». Копії протоколів якості газу публікуються на офіційних сайтах ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ «Криворіжгаз» та ПАТ «Дніпрогаз».