ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

01.01.2016 / 12:59

Як укласти договір на постачання природного газу

Типовий договір постачання природного газу врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам" обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (далі - Договір). Нова форма Договору є типовою та публічною. Це означає, що умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, а Договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого Договору в цілому. Договір не потребує двостороннього підписання.

Для забезпечення приєднання до умов Договору усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» в установленому порядку надішле кожному побутовому споживачу Типову заяву-приєднання до умов Договору.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути її ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов Договору (акцептування заяви-приєднання) є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

Тобто, фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» заява-приєднання; 
  • та/або сплачений Вами рахунок (квитанція) ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р.;
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», визначеним законодавством суб`єктом ринку природного газу зі спеціальними обов'язками, та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником, споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ ПАТ «Дніпропетровськгаз» письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам та заява-приєднання до умов договору опубліковані в газеті Дніпропетровської обласної ради «Зоря» № 101 (21731) від 30 грудня 2015 року.